Kategoria-wpisow

Prac dyplomowych francuski

Posted On wrzesień 14, 2017 at 1:19 pm by / Możliwość komentowania Prac dyplomowych francuski została wyłączona

Prac dyplomowych

Prac dyplomowych francuski: Bez paniki! Początkowo przejrzyj dotychczasowe efekty swojej pracy, przypomnisz sobie jaki był Twój cel. Następnie weź do ręki książki, które mają posłużyć Ci za pomoc naukową- z pewnością odnajdziesz inspirację i mnóstwo pomysłów. Przygotuj sobie stanowisko pracy lub wybierz się do biblioteki- tam z pewnością nic nie będzie Cię rozpraszać.

Korekta pracy

prac dyplomowych francuski: Po napisaniu pracy w języku obcym należy poświęcić trochę czasu na korektę błędów gramatycznych, stylistycznych, a przede wszystkim zastanowić się czy składnia aby na pewno jest poprawna w danym języku. W języku francuskim często tworzymy zdania à la polonaise. Co to oznacza? 

Struktura zdań zachowuje swoją formę polską przy czym tłumaczymy to na język francuski. Niestety efekt nie jest tym pożądanym przez nas, wręcz przeciwnie- zdania stają się bezsensowne i niezrozumiałe. Przygotuj wersję roboczą, którą poddasz korekcie. 

Redagowanie pracy w języku francuskim

Jeśli chodzi o redagowanie prac dyplomowych w języku francuskim, to najczęściej występującymi błędami gramatycznymi są: posługiwanie się rodzajnikami określonymi, nieokreślonymi i cząstkowymi; zaimkami dopełnienia bliższego i dalszego (COD i COI); uzgadnianie czasu; a także to co nazywamy przynależnością i typem (la voiture de la société et une voiture de société). Jeśli chodzi o słownictwo to bardzo często wkradają się błędy związane z nieprawidłowym użyciem słowa w danym kontekście.

Niewątpliwie pisanie pracy dyplomowej jest sporym wyzwaniem, ponieważ jest to wypowiedź dość obszerna. Jest ona potwierdzeniem umiejętności zdobytych przez nas w toku studiów. Wydaje nam się, że jest to przeszkoda nie do pokonania, jednak jeśli rozsądnie rozłożysz sobie pracę na etapy to z pewnością wyrobisz się w terminach i zdobędziesz wymarzony tytuł!

Autor : Konstancja Siwek

Odwiedź mój profil klik tutaj jeśli chciałbyś zostawić dla mnie komentarz

Zapraszamy do naszego sklepu  http://sklep-clouzot-lingua.pl/  

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com